Kruszec

Kruszec

Cena

Cena

Szerokość obrączki

Szerokość obrączki

Kamienie boczne

Kamienie boczne

Obrączki nowoczesne – sky is the limit

Ślub to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w życiu każdego człowieka. Ceremonia ślubna wywołuje najczęściej lawinę pozytywnych emocji, zarówno u pary młodej, która ślubuje sobie wierność na całe życie, jak i u osób towarzyszących temu wydarzeniu. 

Przygotowanie uroczystości ślubnej to nie lada wyzwanie. Tak wiele jest elementów, które trzeba odpowiednio przygotować, a potem połączyć w spójną całość. Jednym z nich są obrączki ślubne. Przedmiot wyjątkowy, ponieważ zostaje z parą młodą już na całe życie. 

Obrączki nowoczesne, czyli…? 

Projektując nowoczesne obrączki twórca, jubiler czy artysta plastyk nie musi już dziś niczym się ograniczać. Chociaż jeszcze do niedawna ludzie stający na ślubnym kobiercu przywiązani byli bardzo mocno do ślubnych tradycji, dziś zazwyczaj od nich odchodzą. Jeszcze do niedawna klasycznym wyborem państwa młodych były obrączki z żółtego złota, wypukłe, ciężkie, bez ozdób, z wygrawerowanymi na wewnętrznej powierzchni imionami małżonków i datą. Dzisiaj forma obrączek staje się coraz bardziej wyrafinowana, ponieważ dla młodych par najważniejsza pozostaje symbolika obrączki – ślubowanie wierności i lojalności współmałżonkowi. Coraz częściej zdarza się także, że państwo młodzi sami decydują o formie swojej obrączki, projektując samodzielnie jej wzór. 

Żłobienia i zestawienia kolorów

Jeżeli chodzi o rodzaje użytych komponentów, formę obrączki, wygrawerowane na niej napisy, nie ma już żadnych ograniczeń. Obrączki nowoczesne mogą być wykonane z nie tylko ze złota, niezależnie od tego, jakiej jest ono barwy. Surowcem może stać się niemal wszystko, począwszy od drewna, przez carbon i wolfram aż do tytanu. Szalenie popularne są też połączenia dwóch lub więcej rodzajów złota, na przykład białego i żółtego czy żółtego i różowego. Kolejnym trendem są żłobienia. Mogą one stać się dodatkiem do jednokolorowych obrączek, urozmaicając je lub stać się elementem całości stworzonej ze złota o dwóch kolorach. Żłobienia mogą być płytsze lub głębsze, proste lub bardziej skomplikowane. Również i w tej dziedzinie nie istnieją żadne ograniczenia.  

Obrączki nowoczesne w ofercie jubiler-korn.pl

W ofercie sklepu internetowego jubiler-korn.pl można znaleźć szereg nowoczesnych modeli, łączących złoto w różnych odcieniach, z dodatkiem kamieni o nowoczesnym designie. Obrączki ślubne produkcji kORN wykonywane są z największą starannością. Przed wysłaniem do klientów są wielokrotnie sprawdzane. W razie potrzeby dokonywana jest bezpłatna korekta rozmiaru. Gratis klienci mogą zamówić wygrawerowanie na życzenie odpowiedniego napisu. Mogą to być imiona małżonków. Standardowa szerokość obrączki dla mężczyzn wynosi 5 milimetrów, a dla kobiety 4 milimetry. Obrączka może zostać poszerzona lub zwężona na życzenie. Istnieje też możliwość wykonania „soczewki”, czyli uwypuklenia po wewnętrznej stronie obrączek, które zwiększa komfort noszenia. Wyprodukowanie i dostarczenie obrączek trwa 21 dni.

Aktywne filtry