Dla kogo

Dla kogo

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Pasek

Pasek

Koperta

Koperta

Szerokość / Średnica koperty

Szerokość / Średnica koperty

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Styl

Styl

Mechanizm

Mechanizm

Szkło

Szkło

Kolor tarczy

Kolor tarczy

Kształt koperty

Kształt koperty

Bransoleta

Bransoleta

Kolor koperty

Kolor koperty

Zegarki Adriatica

Adriatica, jako znak towarowy, jest ściśle związana ze Szwajcarską Fabryką Zegarkową, założoną w 1852 roku w Montilier. To właśnie ta firma stworzyła markę Adriatica i rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku.

Historia marki Adriatica


Od 1999 roku zegarki Adriatica produkowane były w firmie w Dongio, a następnie, w 2010 roku, siedziba marki Adriatica została przeniesiona do Camorino / Ticino. Włożony został wielki wysiłek po to, aby udoskonalić proces produkcji. Skupiono się również na zmianie stylu istniejących już zegarków, tak aby nadążał on za najnowszymi trendami. Kolejnym celem Adriatica stało się wdrażanie nowych technologii oraz tworzenie nowoczesnych modeli zegarków.

Dziś Adriatica jest marką rozpoznawalną na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Irlandii, Portugalii, Węgrzech, Egipcie...

Od grudnia 2006 roku Adriatica jest członkiem The Federation of the Swiss Watch Industry. Znak „ Swiss Made” uosabia ideę najwyższej jakości, dokładności, rzetelności, połączonej z elegancją i oryginalnością designu. Tym właśnie charakteryzuje się Adriatica.

Zegarki damskie Adriatica


Marka Adriatica posiada bogatą ofertę zegarków damskich, zarówno z paskiem skórzanym, jak i z bransoletkami ze stali szlachetnej, ceramiki oraz tytanu. To oznacza, że każda kobieta znajdzie dla siebie zegarek na co dzień, jak i na specjalne okazje. Wszystkie jednak mają te same cechy charakterystyczne - są starannie wykonane, proste, eleganckie oraz niezwykle trwałe i niezawodne, dzięki szwajcarskiemu mechanizmowi. Niektóre modele z naszej oferty damskich zegarków Adriatica wyposażone są w niezwykle odporne na zarysowania szafirowe szkło, część została ozdobiona cyrkoniami, by podkreślić ich piękno i ozdobny charakter. Wybierając taki model, nie trzeba już żadnej biżuterii, a jednocześnie zegarek taki jest delikatny, subtelny.

Wśród kilkudziesięciu dostępnych w naszym sklepie modeli damskich zegarków marki Adriatica, znaleźć można zarówno takie z dużą kopertą, jak i małą, idealną dla osób drobnej budowy.

Elegancja, prostota i niezawodność sprawiają, że zegarki Adriatica cieszą się dużym zaufaniem naszych klientów.

Zegarki męskie Adriatica


Żaden elegancki mężczyzna, zarówno ten, który nie rozstaje się z garniturem, jak i miłośnik bardziej sportowego stylu, nie oprze się zegarkom Adriatica. To świetnej jakości czasomierze ze szwajcarskim mechanizmem i w różnorodnych kopertach. W ofercie naszych zegarków męskich znaleźć można zarówno modele na bransolecie, jak i na skórzanym pasku, z kopertą bardzo cienką i wizualnie skromną, jak i bogato wyposażone, ze sportowym czy przypominającym modele dla pilotów sznytem. Wśród zegarków Adriatica znaleźć można modele o nowoczesnym designie, jak i nawiązujące do mody sprzed kilkudziesięciu lat. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się także modele z datownikiem. Wszystkie natomiast wyposażone są w szkło mineralne i mechanizm kwarcowy. Cechą charakterystyczną tych szwajcarskich, ale niedrogich zegarków jest jednak ich trwałość i niezwykła precyzja, a także to, że niezależnie od modelu podkreślają status osoby, która je nosi i dobry gust.

Zegarki Adriatica - opinie


Zegarki Adriatica są bardzo lubiane przez polskich klientów, nie tylko ze względu na ich wysoką jakość, ale także atrakcyjną cenę. Producent zadbał o znakomitą równowagę - dobre zegarki oferuje w cenie dostępnej dla przeciętnego miłośnika szwajcarskich rozwiązań. I jak podkreślają użytkownicy, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, każdy zegarek Adriatica działa niezawodnie, jak rasowy Szwajcar i jest zdecydowanie atrakcyjną propozycją.

Aktywne filtry