Blog

Wybór miejsca do zakupu pierścionka zaręczynowego może być tak samo ważny jak sam pierścionek. Biorąc pod uwagę miejsce zakupu, należy wziąć pod uwagę wiele aspektów. Należy rozeznać się czy dana firma jest firmą wiarygodną, z tradycją i doświadczeniem. Firma Jubilerska Korn ma ponad 40-letnie doświadczenie, a nasi jubilerzy mają stopnie mistrzowskie w swoim fachu.

czytaj więcej

lipca 31, 2019 Ślub
Obrączki

Nasza firma specjalizuje się w wyrobie, produkcji biżuterii. Sami również wykonujemy obrączki ślubne. Możemy wykonać od podstaw Wasz wymarzony wzór. Gdy dochodzi do wyboru wzoru zawsze szczerze doradzamy, pokazujemy wszelkie za i przeciw.

czytaj więcej

Proponujemy inwestycję oraz wycenę diamentów przez certyfikowanego pracownika naszej firmy. Inwestowanie i lokowanie swojego kapitału w dzisiejszych czasach może mieć różne oblicza. Mogą być to akcje, różne obligacje, instrumenty finansowe, polisolokaty etc. Historycznie giełda ma wzloty i upadki – jest to powtarzający się cykl. Możliwość zysków, ale też dużych strat. Jak to ma się do diamentów, czy warto mieć je w swoim inwestycyjnym portfolio?

czytaj więcej