Cena

Cena

Szerokość obrączki

Szerokość obrączki

Kamienie boczne

Kamienie boczne

Próba

Próba

Obrączki dwukolorowe – połączenie ma znaczenie

W małżeństwie łączą się ze sobą dwie osoby, które odtąd będą dzielić ze sobą życie. Spotykają się ze sobą dwa zupełnie różne charaktery, dwa odmienne światy, dwie odmienne osoby, każda ze swoim bagażem przeszłości. Czy uda im się stworzyć wspólnotę? 

Obrączki dwukolorowe to także połączenie dwóch odrębnych odcieni, barw, które razem tworzą zupełnie nową jakość. Symbolicznego waloru tego połączenia nie sposób nie docenić. Łączenie dwóch rodzajów złota w jednej obrączce zyskuje na popularności.

Ach, co to był za ślub

Obrączki dwukolorowe, które powstają w wyniku połączenie różnokolorowych rodzajów kruszcu, robią niezwykłe wrażenie. Z pewnością są to ozdoby niepowtarzalne, które wyróżniają się oryginalną formą na tle innych. 

Białe i czarne złoto

Twórcy biżuterii ślubnej tworzą obrączki dwukolorowe najczęściej w oparciu o zestawienie złota o różnych odcieniach. Do dyspozycji mają złoto białe, żółte, różowe, niebieskie, zielone, szare i czarne. Odcienie te powstają poprzez dodanie do „czystego” złota na etapie produkcji domieszek określonych pierwiastków, z których każdy na swój sposób zmienia kolor szlachetnego metalu.  

Aktywne filtry