Pracownia jubilerska kORN to zespół doświadczonych jubilerów oraz nowoczesny sprzęt. W naszych szeregach jest również osoba z certyfikatem zdobytym na kursie w Antwerpii, który uprawnia do identyfikacji i wyceny diamentów. Wieloletnie doświadczenie jako producent biżuterii predysponuje nas do tego żeby nam zaufać. Codziennie trafiają również do nas produkty z całego regionu, które pochodzą od naszych klientów, innych jubilerów. Naprawiamy je w możliwie najszybszym czasie - zazwyczaj do 48 h.

Oferujemy również usługę grawerowania laserowego. Grawer do Waszych zamówień jest BEZPŁATNY

Cały czas się rozwijamy, szukamy ciekawych, chcących się uczyć osób, oraz też doświadczonych jubilerów. Jeśli widzisz się w naszym zespole, daj nam znać.

Produkcja zamówionych produktów rozpoczyna się od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Po odlaniu, produkt jest wysyłany do Urzędu Probierczego w celu zbadania go i nadania właściwego oznaczenia próby złota.

Potrzebujemy na całą proces do 21 dni. Może się zdarzyć tak, że czas będzie znacznie krótszy, ale też może się wydłużyć ( dostępność kamieni na rynku ). Wówczas informujemy Państwa o stanie zamówienia.

Każdy produkt przed wysłanie do Państwa, jest oglądany przez 3 osoby. Taka procedura zapewnia uniknięcie błędów, wcześniejsze ich wyłapanie jeśli są i korektę.

Rozmiary Waszych zamówionych pierścionków czy obrączek korygujemy BEZPŁATNIE.

Jeśli marzycie o własnej, personifikowanej biżuterii, również macie taką możliwość. Wystarczy nam zdjęcie, rysunek, szkic, a nasi projektanci zaproponują projekt, oraz oszacują koszty. 

Innymi słowy, razem z Wami "Tworzymy piękne chwile ".

Jak masz pytania bezpośrednio do naszej pracowni, oto nasze dane kontaktowe:

ul. Złota 2 (Stare Miasto), Lublin

tel: (81) 532-26-72

kom: 724-650-700

e-mail: pracowniakorn@gmail.com