Nadrzędną wartością w naszej pracy jest profesjonalizm. Nasza pracownia jubilerska to zespół wysoko wyspecjalizowanych zawodowców, którzy swój fach mają w jednym palcu. Są sumienni, precyzyjni, uczciwi. Każde zadanie wykonują z najwyższą starannością i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, bazując na zdobywanej przez lata nauki zawodu i praktyki wiedzy. 

Każdy złotnik w naszej pracowni to mistrz w swoim fachu. Pracownia złotnicza obsługuje licznych klientów, którzy zamawiają u nas zindywidualizowane projekty. Głównym obszarem naszego działania jest Lublin i okolice. Jednak każdy klient, niezależnie od miejsca, z którego pochodzi ,zostanie potraktowany z jednakową uwagą. Pracownia złotnicza realizuje nawet najbardziej skomplikowane zamówienia, wymagające zarówno odpowiedniego wkładu pracy, jak i kreatywności. 

Jedną z gałęzi naszej działalności jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości biżuterii zaręczynowej i ślubnej. Każdy złotnik pracujący przy tych wymagających wyzwaniach świadomy jest, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na kimś, kto tworzy i dostarcza klientom pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne. Dla większości ludzi te elementy biżuterii stanowią najcenniejsze precjoza, z którymi łączą się ich najgorętsze uczucia i najpiękniejsze wspomnienia.          

Szacunek dla klientów to nasza dewiza. Nasza pracownia jubilerska jest miejscem, w którym z najwyższą wnikliwością pochylamy się nad zamówieniami naszych klientów, aby sprostać ich wymaganiom. Każdy złotnik, którego zatrudnia nasza pracownia złotnicza, może poszczycić się nie tylko wspaniałymi, wykonanymi przez siebie pracami, ale także cieszyć się z satysfakcji swoich klientów. 

Nasza pracownia jubilerska obsługuje przede wszystkim Lublin i okolice. Przyjmujemy jednak zamówienia z całego kraju i z zagranicy. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym oferujemy nasze wyroby mieszkańcom całej Polski. Tworzoną przez nas biżuterię można obejrzeć w sieci niezależnie od miejsca zamieszkania i o każdej porze. Zachęcamy także wszystkich Państwa do złożenia wizyty w naszym sklepie. Lublin zaprasza i z niecierpliwością czeka na nowych klientów. 

Jak masz pytania bezpośrednio do naszej pracowni, oto nasze dane kontaktowe:

ul. Złota 2 (Stare Miasto), Lublin

tel.: (81) 532-26-72

kom: 724-650-700

e-mail: pracowniakorn@gmail.com