Idealny pierścionek zaręczynowy

Wysłany dnia:

Kategorie: Zaręczyny

Idealny pierścionek zaręczynowy

Planujesz zaręczyny? Wybrałeś już nawet miejsce i termin na tę romantyczną okazję, chwilę we dwoje? A może zamierzasz się oświadczyć podczas wspólnego obiadu z rodziną? Chcesz się oświadczyć, jednak wciąż zastanawiasz się nad idealnym pierścionkiem zaręczynowym? Spraw, by wybór odpowiedniego modelu nadał blasku tej niezapomnianej chwili oraz by odzwierciedlał piękno Twojej ukochanej.

Spersonalizowany wybór

Szukając pierścionka zaręczynowego, przede wszystkim weź pod uwagę pragnienia Twojej partnerki. Nie warto kierować się modą lub podążać za nowszymi trendami, jeżeli nie przekonają one Tej Jedynej. Zastanawiasz się, jaki pierścionek wpisze się w gusta Twojej wybranki? Klasyczny pierścionek z brylantem czy ekstrawagancki model, którego korona bogato zdobiona jest szlachetnymi kamieniami? Nie jesteś pewien, czym się kierować?

Podpowiadamy!

Zwróć uwagę, jaką biżuterię Twoja towarzyszka nosi na co dzień. Czy wybiera złoto — żółte, białe lub różowe — czy może srebrne kolczyki i naszyjniki? Jest minimalistką, czy woli stylizacje w typie glamour? Bliższa jest jej klasyka, a może nowoczesność lub odrobina ekstrawagancji? Wybierając pierścionek zaręczynowy, pamiętaj, że Twoja partnerka będzie nosić go na dłoni każdego dnia — zdecyduj się więc na wzór, który będzie odpowiadał jej charakterowi, podkreśli jej blask, ale również będzie jej na co dzień przypominał o uczuciu, którym się darzycie.

Niezależnie od tego, jaki typ pierścionka wybierzesz, dołóż wszelkich starań, by Twoja ukochana poczuła, że został wybrany właśnie dla niej. By zaznaczyć wyjątkowość łączącej Was więzi, zdecyduj się na pierścionek wykonywany na zamówienie. Wybór niepowtarzalnego wzoru pozwoli w pełni oddać charakter Twojej ukochanej oraz nada Twoim staraniom wyjątkowego rysu. Pamiętaj, nie tylko typ i wielkość szlachetnego kamienia czy rodzaj oprawy mogą pozwolić Ci wyrazić swoje uczucie, ale również wybór spersonalizowanej biżuterii.Biżuteria na zamówienie

Autorskie modele pierścionków dostępne w Salonach Jubilerskich Korn projektowane są przez doświadczony zespół mistrzów złotnictwa, zaś wzory wyróżniają się nieprzeciętnym, unikatowym stylem. Wiemy, że przygotowania do zaręczyn to stresujący czas, dlatego naszym klientom służymy radą podczas trudnego procesu wyboru biżuterii. To, na który pierścionek zaręczynowy się zdecydować, możesz zapytać naszych sprzedawców — zarówno w sklepach stacjonarnych w Lublinie, jak i podczas zakupów online. Poznaj naszą ofertę pierścionków zaręczynowych.

Jeżeli jednak pragniesz czegoś wyjątkowego lub Twoja ukochana marzy o niepowtarzalnym pierścionku, który chciałbyś specjalnie dla niej wykonać, zapytaj naszych specjalistów o usługę projektowania biżuterii

Zaufaj nam - jubilerom działającym na rynku od ponad 30 lat.

Spersonalizowany pierścionek zaręczynowy pozwala uwiecznić Wasze uczucia oraz zatrzymać emocje chwili zaręczyn. Piękno tkwi w szczegółach. Przy tworzeniu modeli biżuterii na zamówienie, zachwycające okazać się mogą nietypowe połączenie kamieni szlachetnych, ale również wyjątkowy kształt obrączki stanowiącej oprawę dla wybranego diamentu. Podczas projektowania autorskiej biżuterii znaczenie ma każdy detal, który może oddać zarówno osobowość Twojej partnerki, jak i nawiązywać do Waszych wspólnych przeżyć lub pasji, do tylko Wam znanej historii prawdziwej miłości. Tworzenie zindywidualizowanego modelu pierścionka to wyjątkowy proces, którego efektem jest unikatowa biżuteria w pełni oddająca niepowtarzalność Waszej relacji.

Zatrzymaj tę chwilę!

Chwile pełne czułości, pragniemy na zawsze zachować w sercu. Jednym ze sposobów, by po latach wciąż wspominać moment zaręczyn, jest okolicznościowy grawer, który potrafi wzruszyć mimo upływu czasu. Okolicznościowa sentencja lub słowa szczególnie znaczące dla zakochanej pary pozwalają z łatwością przywodzić na myśl chwilę, podczas której zdecydowaliście się wyznać sobie miłość. Pozwól, by napis lub symbol, który zdecydujesz się umieścić na pierścionku zaręczynowym, zaskoczył i wzruszyć Twoją ukochaną. Pomyśl o tym, w jaki sposób się komunikujecie, czy na pierścionku zaręczynowym nie chciałbyś wygrawerować znaku lub słów zrozumiałych tylko w Waszym języku?

Grawer pozwala również na dodatkową personalizację wybranego przez Ciebie modelu pierścionka. Dzięki nadaniu biżuterii osobistego wymiaru sprawisz, że Twoja partnerka każdego dnia będzie sobie przypominała o ważnej, pełnej namiętności chwili. Jeżeli na pierścionku chciałbyś umieścić datę zaręczyn, a nie jesteś jeszcze pewien terminu, w którym się oświadczysz, możesz zdecydować się na grawer już po tym, kiedy Twoja wybranka wyzna, że chce spędzić z Tobą życie. Wrócicie wtedy razem do naszego salonu jubilerskiego w Lublinie lub prześlijcie naszej firmie pierścionek pocztą.

Pamiętaj, że zaręczyny to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Historia ta z pewnością będzie wspominana po latach i opowiadana ze wzruszeniem bliskim i znajomym, zaś sam pierścionek zaręczynowy może być przekazywany z pokolenia na pokolenie kolejnym parom. Spraw, by wybrana przez Ciebie biżuteria była pełna miłości.