Dla kogo

Dla kogo

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Linia Casio

Linia Casio

Pasek

Pasek

Koperta

Koperta

Szerokość / Średnica koperty

Szerokość / Średnica koperty

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Styl

Styl

Mechanizm

Mechanizm

Szkło

Szkło

Kolor tarczy

Kolor tarczy

Kształt koperty

Kształt koperty

Bransoleta

Bransoleta

Kolor koperty

Kolor koperty

Marka

Marka

     

                              

Zegarki Casio


Któż nie zna logo i nazwy tej azjatyckiej firmy elektronicznej? Potentat na rynku urządzeń elektronicznych słynie przede wszystkim z produkcji nowoczesnych zegarków o niepowtarzalnym designie. Zegarki Casio są trwałe, praktyczne, cechują się wieloma niezwykle przydatnymi funkcjami oraz wysoką jakością przy dostępnych cenach. Dlatego też noszą je nie tylko osoby znane i cenione w świecie polityki, sztuki i biznesu, ale także przeciętni użytkownicy zegarków, którzy uwielbiają typową dla Casio myśl technologiczną i nowatorskie podejście do projektowania przedmiotów użytkowych.

Historia marki Casio


Firmę Casio założył w 1946 roku Tadao Kashio. Japończyk, który w wieku 6 lat, po dotkliwym trzęsieniu ziemi przeniósł się z rodziną do Tokio, zaczął swoją karierę zawodową jako tokarz, jednak jego pracodawca zauważył, że Tadao ma zdolności biznesowe i zmotywował go do nauki. Inteligencja i praca sprawiły, że Kashio założył własne przedsiębiorstwo, a motto jakie mu przyświecało brzmiało: “Kreatywność i wkład”. Działalność firmy na początku skupiała się na produkcji fajek „Yubiwa” oraz kalkulatorów, ale z czasem przedsiębiorstwo poszerzało listę oferowanych produktów, między innymi o zegarek „Casiotron”, wyposażony w mechanizm kwarcowy, wyświetlacz LCD oraz funkcję automatycznego kalendarza. Dzisiaj firma Casio produkuje też kalkulatory, cyfrowe aparaty fotograficzne, projektory, instrumenty muzyczne, drukarki etykiet, palmtopy, kasy fiskalne, telefony komórkowe, keyboardy i elektroniczne tłumacze.

Zegarki damskie Casio


Zegarki damskie Casio w naszej ofercie to przede wszystkim modele utrzymane w stylistyce sportowej, idealne zarówno dla kobiet dojrzałych, jak i nastolatek. Czasomierze Casio to idealny dodatek do luźnego stroju, ale też pewność, że podczas uprawiania sportu zegarek zniesie wszelkie wstrząsy, upadki, uderzenia, jak i zmoczenie wodą, a wszystko to za sprawą funkcji Shock. Koperty i paski sportowych modeli wykonane są z wytrzymałego tworzywa, a w kopercie pracuje mechanizm kwarcowy o niezwykłej precyzji. Wielofunkcyjne zegarki Casio mają takie dodatki jak datowniki, czas światowy, alarmy, podświetlenie LED, timery, a całość ukryta jest pod mineralnym szkłem i zabezpieczona przed wilgocią. Zegarki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

Zegarki męskie Casio


Męskie zegarki Casio dostępne w naszym sklepie, to bardzo szeroka oferta produktów utrzymanych w różnorodnej stylistyce - od modeli na bransolecie, przez zegarki na skórzanym pasku, po wielofunkcyjne czasomierze w obudowie z odpornego, kolorowego tworzywa. Jak w przypadku wszystkich zegarków Casio, są to egzemplarze z precyzyjnym mechanizmem kwarcowym, szkłem mineralnym, o podwyższonej odporności na wstrząsy, uderzenia, upadki i wodę.

Zegarki Casio - opinie


Już sam fakt, że zegarki Casio należą do najpopularniejszych i najbardziej lubianych na świecie, przemawia za tym, by zapoznać się z ofertą i zdecydować się na zakup modelu właśnie tej marki. Stali miłośnicy marki cenią ją przede wszystkim za niezawodność, trwałość, nowoczesny design, przystępne ceny i szybki serwis. Jakość wykonania także nie pozostawia wątpliwości - zegarki Casio w opinii użytkowników, to znakomity wybór.

Aktywne filtry