Dla kogo

Dla kogo

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Linia Casio

Linia Casio

Pasek

Pasek

Koperta

Koperta

Szerokość / Średnica koperty

Szerokość / Średnica koperty

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Styl

Styl

Mechanizm

Mechanizm

Szkło

Szkło

Kolor tarczy

Kolor tarczy

Kształt koperty

Kształt koperty

Bransoleta

Bransoleta

Kolor koperty

Kolor koperty

     

                              

Zegarki Casio


Któż nie zna logo i nazwy tej azjatyckiej firmy elektronicznej? Potentat na rynku urządzeń elektronicznych słynie przede wszystkim z produkcji nowoczesnych zegarków o niepowtarzalnym designie. Zegarki Casio są trwałe, praktyczne, cechują się wieloma niezwykle przydatnymi funkcjami oraz wysoką jakością przy dostępnych cenach. Dlatego też noszą je nie tylko osoby znane i cenione w świecie polityki, sztuki i biznesu, ale także przeciętni użytkownicy zegarków, którzy uwielbiają typową dla Casio myśl technologiczną i nowatorskie podejście do projektowania przedmiotów użytkowych.

Historia marki Casio


Firmę Casio założył w 1946 roku Tadao Kashio. Japończyk, który w wieku 6 lat, po dotkliwym trzęsieniu ziemi przeniósł się z rodziną do Tokio, zaczął swoją karierę zawodową jako tokarz, jednak jego pracodawca zauważył, że Tadao ma zdolności biznesowe i zmotywował go do nauki. Inteligencja i praca sprawiły, że Kashio założył własne przedsiębiorstwo, a motto jakie mu przyświecało brzmiało: “Kreatywność i wkład”. Działalność firmy na początku skupiała się na produkcji fajek „Yubiwa” oraz kalkulatorów, ale z czasem przedsiębiorstwo poszerzało listę oferowanych produktów, między innymi o zegarek „Casiotron”, wyposażony w mechanizm kwarcowy, wyświetlacz LCD oraz funkcję automatycznego kalendarza. Dzisiaj firma Casio produkuje też kalkulatory, cyfrowe aparaty fotograficzne, projektory, instrumenty muzyczne, drukarki etykiet, palmtopy, kasy fiskalne, telefony komórkowe, keyboardy i elektroniczne tłumacze.

Zegarki damskie Casio


Zegarki damskie Casio w naszej ofercie to przede wszystkim modele utrzymane w stylistyce sportowej, idealne zarówno dla kobiet dojrzałych, jak i nastolatek. Czasomierze Casio to idealny dodatek do luźnego stroju, ale też pewność, że podczas uprawiania sportu zegarek zniesie wszelkie wstrząsy, upadki, uderzenia, jak i zmoczenie wodą, a wszystko to za sprawą funkcji Shock. Koperty i paski sportowych modeli wykonane są z wytrzymałego tworzywa, a w kopercie pracuje mechanizm kwarcowy o niezwykłej precyzji. Wielofunkcyjne zegarki Casio mają takie dodatki jak datowniki, czas światowy, alarmy, podświetlenie LED, timery, a całość ukryta jest pod mineralnym szkłem i zabezpieczona przed wilgocią. Zegarki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

Zegarki męskie Casio


Męskie zegarki Casio dostępne w naszym sklepie, to bardzo szeroka oferta produktów utrzymanych w różnorodnej stylistyce - od modeli na bransolecie, przez zegarki na skórzanym pasku, po wielofunkcyjne czasomierze w obudowie z odpornego, kolorowego tworzywa. Jak w przypadku wszystkich zegarków Casio, są to egzemplarze z precyzyjnym mechanizmem kwarcowym, szkłem mineralnym, o podwyższonej odporności na wstrząsy, uderzenia, upadki i wodę.

Zegarki Casio - opinie


Już sam fakt, że zegarki Casio należą do najpopularniejszych i najbardziej lubianych na świecie, przemawia za tym, by zapoznać się z ofertą i zdecydować się na zakup modelu właśnie tej marki. Stali miłośnicy marki cenią ją przede wszystkim za niezawodność, trwałość, nowoczesny design, przystępne ceny i szybki serwis. Jakość wykonania także nie pozostawia wątpliwości - zegarki Casio w opinii użytkowników, to znakomity wybór.

Aktywne filtry