Dla kogo

Dla kogo

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Pasek

Pasek

Koperta

Koperta

Szerokość / Średnica koperty

Szerokość / Średnica koperty

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Styl

Styl

Mechanizm

Mechanizm

Szkło

Szkło

Kolor tarczy

Kolor tarczy

Kształt koperty

Kształt koperty

Bransoleta

Bransoleta

Kolor koperty

Kolor koperty

Zegarki Citizen


Przez prawie osiem dekad, Citizen stale wyprzedzał swoje czasy. Nasza marka zawsze stawiała na innowacje i wysoką precyzję.

Historia marki Citizen


Nasze początki sięgają 1924 roku, kiedy prekursor Citizen, Shokosha Watch Research Watch Institute wyprodukował swój pierwszy zegarek kieszonkowy "CITIZEN". Następnie burmistrz Tokio, pan Shimpei Goto, nazwał zegarek "CITIZEN" z nadzieją, że zegarek, element luksusowy tamtych czasów, będzie powszechnie dostępny dla zwykłych obywateli i będzie sprzedawany na całym świecie.

Po raz kolejny Citizen jest pionierem przełomowych technologii i przyczynił się do tego, że zegarek jest nieodłączną częścią współczesnego życia. Wprowadzony w 1956 roku, Parashock był pierwszym odpornym na wstrząsy zegarkiem wykonanym przez japońskiego producenta.

A trzy lata później, Parawater został uznany za pierwszy w kraju zegarek wodoodporny.

Jednym z ostatnich kamieni milowych jest nasz system Eco-Drive. Wprowadzanie nowego myślenia do sztuki zegarmistrzowskiej, zasilania światłem, które eliminuje konieczność wymiany baterii . Technologia Eco-Drive technologią, która otrzymała Eco Mark Japońskiego Stowarzyszenia Ochrony Środowiska.

W 2003 roku, Citizen będzie się rozwijać i wyprzedzać swój czas z uruchomieniem Stiletto. Jest to najcieńszy na świecie zasilany światłem zegarek, który łączy technologię Eco-Drive z wyrafinowanym, eleganckim i wytwornym stylem koperty i bransolety o 4.4mm grubości.
Citizen uważa, że dostarczanie doskonałości jest kluczem do budowania udanego partnerstwa z konsumentami.

Doskonałość produktów, marketingu i usług jest najważniejsza, a środki niezbędne do osiągnięcia doskonałości są postrzegane jako inwestycje, a nie koszty.

Jesteśmy zobowiązani do ciągłego dążenia i działania na rzecz przyszłości. Gotowi do dalszego wzrostu i rozwoju, pracujemy ciężej niż kiedykolwiek w celu poszukiwania nowych kierunków i aby przyczyniać się do zmiany stylu życia.

Zegarki damskie Citizen


Damskie zegarki marki Citizen to klasyka projektów w połączeniu z osiągnięciami współczesnej technologii. Zegarki dla kobiet Citizen to przede wszystkim stonowana kolorystyka, minimalizm, elegancki design. Koperty zegarków wykonane są ze stali szlachetnej, mają niezwykle czytelną tarczę i są uniwersalne, gdy chodzi o wiek użytkowniczki. W naszym sklepie damskie zegarki dostępne są zarówno na stalowej bransolecie, jak i na skórzanym pasku. Idealnie sprawdzą się na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

Zegarki męskie Citizen


Dostępne w naszym sklepie męskie zegarki marki Citizen, mają zarówno wygląd sportowy, jak i elegancki. Zegarki tej firmy to stalowa koperta, skórzane paski, bransolety lub paski gumowe, w zależności od oczekiwań i przeznaczenia danego modelu. Wszystkie zegarki mają jednak dużą, czytelną tarczę, niektóre modele są wyposażone w funkcje stref czasowych, datowniki czy chronografy.

Zegarki Citizen - opinie


Zegarki Citizen mają opinię niezawodnych i niezwykle czytelnych. Według użytkowników mechanizmy i rozwiązania technologiczne w nich stosowane zawsze są najwyższej jakości i najnowocześniejsze. Miłośnicy marki, którzy zarzucali zegarkom Citizen zbytnią zachowawczość, gdy chodzi o stylistykę, obecnie znajdą także modele nieco bardziej awangardowe, ale wciąż bardzo precyzyjne i piękne.

Aktywne filtry