Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy ?

Utworzono: lip 31, 2019

Kategorie: Zaręczyny

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy ? 

Wybór miejsca do zakupu pierścionka zaręczynowego może być tak samo ważny jak sam pierścionek.

Biorąc pod uwagę miejsce zakupu, należy wziąć pod uwagę wiele aspektów.

Należy rozeznać się czy dana firma jest firmą wiarygodną, z tradycją i doświadczeniem.

Firma Jubilerska Korn ma ponad 40-letnie doświadczenie, a nasi jubilerzy mają stopnie mistrzowskie w swoim fachu.

Na pewno warto zwrócić uwagę na wybór wykonawcy, producenta biżuterii.  Nasza firma posiada wiele własnych i unikatowych wzorów pierścionków zaręczynowych. Możemy również je dowolnie modyfikować. Zmieniać rodzaj kruszcu, kamień, jego wielkość.

Możesz nawet samemu mieć wpływ na jego wygląd, ponieważ projektujemy i wykonujemy nasze pierścionki zaręczynowe od początku. Jeśli masz zdjęcie pierścionka zaręczynowego, rysunek, lub sam pomysł - zrealizujemy go. Nasza pracownia w ciągu jednego dnia może dokonać zmiany rozmiaru jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wszelkie modyfikacje rozmiaru są dla Ciebie BEZPŁATNE.

 

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Często jest to pierwsza biżuteria, którą kupują Panowie swoim wybrankom, dlatego wybór odpowiedniego pierścionka może być stresujący.

Jak wybadać gust przyszłej narzeczonej?

Warto wcześniej wsłuchiwać się w zdania między wierszami. Często bowiem Panie dają nam dyskretnie znać co z biżuterii im się podoba. Można również zapytać przyjaciółki, siostry.

Wybierając pierścionek zaręczynowy, spójrzmy na dotychczasową biżuterię wybranki.

Czy jest z białego złota, czy z żółtego ?. Możesz również zdać się na gust i praktyczne porady naszego personelu, gdzie lata doświadczeń pomagają dokonać właściwego wyboru.

 

W naszym salonie bądź sklepie internetowym możesz zobaczyć pierścionki zaręczynowe z białego, żółtego lub łączonego złota. Posiadamy również pierścionki ze złota różowego, bądź też z platyny.

 

Kamień jeden czy wiele?

Z naszego doświadczenia, najczęściej wybierane są pierścionki jednokamieniowe. Taki pierścionek dobrze prezentuje się w towarzystwie obrączki i w naszej kulturze przyjęło się, że zaręczynowy to pierścionek z jednym kamieniem. Niemniej jednak, jeśli wiemy, że wybranka chce bądź lubi pierścionki wielokamieniowe – dlaczego nie.

 

Parametry pierścionka - kruszcu

Nasza firma jubilerska preferuje i poleca złoto w próbie 585. Jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ wyrób ma swoją twardość i jest wytrzymały. Niektóre firmy proponują próbę mniejszą np 375 lub 333, co za tym idzie, tańszą. Oszczędność jest jednak pozorna, bo często zdarza nam się reperować pierścionki innych jubilerów, które pękają. Złoto w niskiej próbie zmienia z czasem swój odcień. Także polecamy próbę 585.

 

Kamień – wszystko zależy od środków, które chcemy przeznaczyć na ten wyjątkowy pierścionek zaręczynowy. Najpopularniejsze są pierścionki z diamentami i można je już kupić za ok 1000 pln.

Im większy i czystszy kamień tym droższy.

Mogą również być zakute w pierścionku cyrkonie, rzadziej Panowie decydują się na kolorowe kamienie jak szafir, czy ametyst.

Wszystkie nasze pierścionki z diamentami posiadają certyfikaty.

 

Bezpieczeństwo zakupu.

Zamawiąjąc i kupując pierścionek w naszym sklepie, możesz być pewny, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, wykonany z największą starannością. Co jeśli jednak pierścionek nie przypadnie do gustu, bądź po prostu nie dojdzie do zaręczyn?

Możesz go nam zwrócić ( termin 30 dni dla zakupów stacjonarnych oraz online ), bądź wymienić na inny produkt ( np. Zegarek ), pamiętając jedynie o tym, żeby pierścionek nie był w tym czasie noszony.

 

Zapraszamy zatem do nas po fachowe doradztwo i spełnienie marzenia o idealnym pierścionku zaręczynowym.